DoseBadge Yenilendi

Cirrus doseBadge yenilendi. Yeni nesil doseBadge 5 ile kişisel gürültü ölçümleri yapmak artık çok daha kolay ve pratik. Mevcut doseBadge cihazının ayırt edici özellikleri yeni nesil doseBadge 5 cihazında korunmuştur.

Android ve iOS mobil uygulamaları ile cihazın anlık ölçüm verilerine artık çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bir adet mobil cihaz ve uygulama üzerinden sınırsız sayıda dozimetreyi kontrol edilebilir veya programlayabilirsiniz.

Yeni şarj aleti sayesinde 5 adet dozimetre aynı anda şarj edilebilir, tüm dozimetrelerin verileri aynı anda bilgisayarınıza aktarılabilir.

Ölçümlerinizi önceden programlayabilirsiniz. Hiçbir kullanıcı işlemine gerek kalmadan, ölçümleriniz belirtilen tarih ve saatte başlar, ara verir ve tamamlanır.

Cihaza yerleştirilen darbe sensörü sayesinde, cihazı kullanan veya takan kişinin yanlışlıkla yaptığı darbeler ölçüm sonuçlarını etkilemez. Cihaz darbeden kaynaklanan peak değerlerini bu sensör sayesinde ayırt edebilir. Bu noktalar cihaz ile birlikte ücretsiz olarak gelen NoiseTools yazılımdan görülebilir.

ISO 9612:2009, CFR 1910,95 ve gürültü yönetmeliğine uygun olarak kişisel gürültü maruziyeti ölçümlerini rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz doseBadge 5 hakkında daha detaylı bilgiyi bizimle iletişime geçerek ya da doseBadge 5 sayfamızdan edinebilirsiniz.